حریم خصوصی

 

نیکین کالا ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل و کدپستی مورد نیاز است و کلیه فعالیت‌های نیکین‌کالا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، نیکین‌کالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و نیکین‌کالا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین نیکین‌کالا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها، اخبار و خدمات برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های نیکین کالا ندارید، می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

نیکین‌کالا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.